EUROPEJSKA JAKOŚĆ, POLSKI KAPITAŁ
Warfama obsypana nagrodami
Podczas tegorocznych targów Agrotech, jednej z największych imprez rolniczych w Polsce, jaka odbyła się w Kielcach w dniach 13-16 marca, notowana na warszawskiej giełdzie spółka POL-MOT Warfama otrzymała prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

POL-MOT Warfama otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za wkład w rozwój mechanizacji polskiego rolnictwa. Dodatkowo rozrzutnik nawozów naturalnych typ N-263 otrzymał wyróżnienie „Maszyna rolnicza roku 2008” przyznawany przez Instytut Budownictwa Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa oraz Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych uhonorował ten sam produkt tytułem „Wyrób na medal”

„Bardzo się cieszymy z przyznanych nam nagród. Produkowany przez nas nowoczesny rozrzutnik N-263 daje nawet 80% oszczędności w stosunku do tradycyjnych maszyn. To doskonały przykład tego, że firma z ponad 60-letnią tradycją, jaką jest Pol-Mot Warfama zajmuje się innowacyjnymi produktami. Będziemy nadal rozwijać swoje pomysły – chcemy być liderem rynku i dostarczać rozwiązania dla rozwoju polskiej wsi” – powiedział Prezes Zarządu spółki, Grzegorz Bartosik.

AGROTECH to jedna z większych w Europie imprez wystawienniczych poświęconych technice rolniczej. Od kilku lat co roku targi notują kolejne rekordy – zarówno pod względem liczby wystawców, jak i liczby zwiedzających. Targi cieszą się dużym zainteresowaniem rolników z całego kraju, a także specjalistów zajmujących się techniką rolniczą oraz studentów i uczniów szkół rolniczych.