EUROPEJSKA JAKOŚĆ, POLSKI KAPITAŁ

Oryginalne części URSUS w dobrych sklepach10-11-2011

POL-MOT Warfama S.A. zawarła z Zakładem Produkcyjno-Handlowym ROL-MAR Andrzej Markowski umowę dotyczącą produkcji i dystrybucji części zamiennych do ciągników rolniczych marki URSUS. W umowie spółka zapewniła sobie możliwość kontroli produktów oferowanych końcowemu klientowi. Wprowadzane do sprzedaży wysokiej jakości części i podzespoły wyróżniane są wyłącznie znakami towarowymi  URSUS.

Aktualności   Inwestorskie   Nowości produktowe  Czytaj dalej »


Bednary pod znakiem Ursusa26-09-2011

W trakcie  Agro Show odbywających się w Bednarach można obejrzeć gamę ciągników oraz maszyn wystawianych pod brendem Ursusa. Obecne Ursusy w porównaniu do wcześniejszych modeli zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, dodatkowo zmieniono wygląd maski tak, aby zwiększała ona widoczność rolnika pracującego w polu oraz dawała łatwy dostęp do serca ciągnika.Aktualności  Czytaj dalej »


Autobus marki SOR wjechał na ulice Lublina16-09-2011

W czwartek, 15 września na lubelskim Placu Litewskim można było zobaczyć elektryczny autobus produkowany przez czeską firmę SOR Libchavy. Pojazd wzbudził sporo emocji. Jest to bowiem najnowszy produkt tej czeskiej spółki znanej z produkcji autobusów miejskich, międzymiastowych, turystycznych, a także trolejbusów.

Aktualności  Czytaj dalej »


POL-MOT WARFAMA OFICJALNYM SPONSOREM MECZU OKS 1945 - POGOŃ SZCZECIN29-08-2011

W środę, 17 sierpnia 2011 roku odbył się mecz I rundy Pucharu Polski. Na stadionie w Olsztynie spotkali się OKS 1945 oraz Pogoń Szczecin.Aktualności   Sponsoring  Czytaj dalej »


Ursus w Lublinie - nowa inwestycja z sektora motoryzacyjnego24-08-2011

Jeszcze w tym roku zarząd spółki POL-MOT Warfama SA planuje uruchomienie produkcji pierwszej testowej serii ciągników sprzedawanych pod marką URSUS. Zgodnie z planami produkcja ciągników będzie miała miejsce w lubelskim oddziale spółki zlokalizowanym na terenie dawnej fabryki samochodów przy ul. Mełgiewskiej. Jak przewidują władze spółki pierwsza pilotażowa seria Ursusów obejmująca minimum 50 sztuk zjedzie z taśmy montażowej jeszcze przed końcem roku. Ciągniki te będą przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w rolnictwie, ale również sadownictwie, służbach komunalnych, leśnych i innych.

Aktualności   Inwestorskie  Czytaj dalej »


POL-MOT Warfama na Dobremiastock Festival 201117-08-2011

Tegoroczny  Dobremiastock Festival - będący kontynuacją odbywających się w minionych latach Dni Młodzieży - zgromadził swoich fanów w dniach 15-16 lipca. Organizatorem tego, tak ważnego dla Warmii i Mazur wydarzenia było, podobnie jak poprzednio, dobromiejskie Stowarzyszenie Druga Strona Ognia.Aktualności  Czytaj dalej »


URSUS wjechał do POL-MOT Warfama21-06-2011

20 czerwca 2011r. spółka POL-MOT Warfama S.A podpisała protokoły zamknięcia do zawartych 26.04.2011 r. umów dotyczących nabycia udziałów w spółce Ursus Sp. z.o.o., znaków towarowych „Ursus” oraz ciągników „Ursus”. Tym samym stała się wyłącznym właścicielem oraz dysponentem zarówno znaku towarowego Ursus jak i spółki Ursus Sp. z.o.o.

Aktualności  Czytaj dalej »


324 tysiące zł dla projektu „Opracowanie i wdrożenie innowacyjnej linii do zagospodarowania resztek pożniwnych kukurydzy”20-06-2011

Ponad 324 tysiące zł otrzymała spółka POL-MOT Warfama SA w związku z pozytywną rekomendacją PARP dotyczącą dofinansowania realizacji projektu na „Opracowanie i wdrożenie innowacyjnej linii do zagospodarowania resztek pożniwnych kukurydzy”. Pieniądze z projektu będą przeznaczone na opracowanie i wprowadzenie na rynek innowacyjnej linii brykietującej do zagospodarowania resztek pożniwnych kukurydzy dla celów energetycznych.

Aktualności   Inwestorskie  Czytaj dalej »


Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia03-06-2011

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia POL – MOT Warfama S.A. z siedzibą w Dobrym Mieście na dzień 30 czerwca 2011r. o godz. 11.00 w siedzibie Spółki.

Aktualności  Czytaj dalej »


Zapraszamy na POL-MOT Warfama Demo Tour14-05-2011

Pierwszy w historii POL-MOT Warfama Demo Tour rozpocznie się w połowie maja. W trakcie 12 pokazów polowych będzie można na własne oczy zobaczyć jak prezentowane maszyny zbierają i przetwarzają zielonkę.  W trakcie trwania Demo Tour będzie można także samemu „popracować” na prezentowanym sprzęcie. Inną atrakcją pokazów będzie możliwość   obejrzenia oraz wykonania jazdy testowej najnowszym „dzieckiem” spółki, pickupem Grand Tiger.

Aktualności   Nowości produktowe  Czytaj dalej »


« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] 23 [24] [25] »