EUROPEJSKA JAKOŚĆ, POLSKI KAPITAŁ

Medal Europejski dla URSUSA! 10-06-2015

W dniu 10.06.2015  r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Medali Europejskich.

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej URSUS S.A. Pan Henryk Goryszewski odbierający medal w imieniu Spółki  powiedział: ,,Sądzę , że o przyznaniu tego wyróżnienia spółce Ursus zadecydowały dwa aspekty są to: odbudowa marki , która stała się znana nie tylko w kraju ale i za granicą oraz imponująca dynamika firmy na rynkach zagranicznych. Uważam , że te dwie kwestie zwróciły uwagę gremium , które dokonuje wyboru laureatów uhonorowanych Medalem Europejskim”.  W jego opinii wyróżnienie otrzymane w dniu dzisiejszym od BCC stanowi swoistą nagrodę za dotychczasowe dążenia władz URSUS S.A. do odbudowy dawnej świetności marki oraz zachętę do dalszych działań związanych z rozbudową zarówno zakładów jak i portfolio produktowego oferowanego przez dzisiejsze zakłady Ursusa. –  „Medal Europejski, który miałem przyjemność odebrać w imieniu spółki Ursus S.A., jasno pokazuje, że krajowa firma o wielkich tradycjach zasilana jedynie polskim kapitałem też ma szansę na osiągnięcie sukcesu nie tylko na rynku krajowym, ale także na rynkach zagranicznych i to w stosunkowo krótkim okresie czasu” – powiedział premier Henryk Goryszewski po zakończeniu uroczystości wręczenia medali. Aktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe  Czytaj dalej »


Ursus w segmencie ogrodniczym01-06-2015

URSUS W SEGMENCIE OGRODNICZYM

PODPISANIE UMOWY LICENCYJNEJ NA UŻYWANIE ZNAKU TOWAROWEGO URSUS

Spółka Ursus SA zawarła z firmą NAC Sp. z o.o. umowę licencyjną na używanie znaków towarowych URSUS przy oznaczaniu wyselekcjonowanej serii produkowanych w zakładach urządzeń ogrodniczych oraz ich sprzedaży i serwisu na terenie Polski oraz pozostałych państw świata.

Dzięki podpisanej umowie spółka Ursus SA otrzyma royalty od sprzedaży urządzeń ogrodniczych produkowanych przez firmę NAC, natomiast NAC uzyska zupełnie nowe możliwości związane z eksploatacją najbardziej znanego w Polsce oraz poza jej granicami brandu.Aktualności   Inwestorskie   Nowości produktowe   Informacje prasowe  Czytaj dalej »


Ekspansja Ursusa18-05-2015

REKORDOWE PRZYCHODY, PODWOJENIE ZYSKÓW

PERSPEKTYWA DALSZEGO ROZWOJU W KRAJU I ZA GRANICĄ

URSUS S.A., największy polski producent ciągników z marką o ponad 120-letniej tradycji mechanizacji polskiego rolnictwa, odnotował w I kw. 2015 roku skokowy wzrost przychodów oraz podwojenie zysków. Spółka planuje dalszy rozwój w związku z poszerzaniem oferty oraz perspektywą realizacji kolejnej transzy umowy sprzedaży ciągników do Etiopii.Aktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe   Nowa Era  Czytaj dalej »


RUSZYŁA MONTOWNIA CIĄGNIKÓW URSUS W ETIOPII.13-05-2015

12 maja etiopska spółka METEC otworzyła montownię ciągników Ursus. Uruchomienie montowni wiąże się z realizacją podpisanego w 2013 r, kontraktu na dostawę 3000 ciągników, wyposażenie centrów serwisowych w Etiopii oraz dostawę części zamiennych.Aktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe  Czytaj dalej »


POLSKA MARKA ROŚNIE W SIŁĘ17-04-2015

URSUS S.A. WPROWADZA NA RYNEK AUTOBUSY ELEKTRYCZNE
13 kwietnia br. URSUS otrzymał homologację na autobus elektryczny. Nowy produkt opracowano w odpowiedzi na rosnące krajowe zapotrzebowanie na pojazdy ekologiczne w związku z unijnymi wymogami zielonego transportu. Pojazd jest efektem prac polskich inżynierów i konstruktorów z ośrodka badawczo-rozwojowego URSUS R&D w Lublinie przy wsparciu firmy AMZ KUTNO. Pierwszym użytkownikiem autobusów URSUS będzie miasto Lublin.Aktualności   Inwestorskie   Nowości produktowe   Informacje prasowe   Nowa Era  Czytaj dalej »


Prezentacja modelu URSUS C-360 na targach Agrotech w Kielcach27-03-2015

Uroczysta prezentacja modelu URSUS C-360 podczas targów Agrotech w Kielcach.Aktualności   Inwestorskie   Nowości produktowe   Informacje prasowe   Nowa Era  Czytaj dalej »


Ciągniki serii C w nowej odsłonie na targach AGROTECH w Kielcach23-03-2015

POWRÓT LEGENDY URSUSA – MODELE CIĄGNIKÓW SERII „C” W NOWEJ ODSŁONIE NA TARGACH AGROTECH W KIELCACH

Już od 27 marca br. zapraszamy na nasze stoisko nr 8 w hali B podczas największych targów rolniczych AGROTECH w Kielcach. Zaprezentujemy Państwu legendarne ciągniki serii „C” w nowej odsłonie. Nasze flagowe produkty posiadają konkurencyjne parametry techniczne i kosztowe dostosowane do oczekiwań nowoczesnego gospodarstwa rolnego.Aktualności   Inwestorskie   Nowości produktowe   Informacje prasowe   Nowa Era  Czytaj dalej »


Montaż URSUSA w Etiopii23-03-2015

Zgodnie z relacją naszego przedstawiciela w Etiopii chcielibyśmy podzielić się informacją oraz krótką fotorelacją dotyczącą rozpoczęcia ostatniej fazy montażu pierwszej partii ciągników przedstawionych na poniższych zdjęciach.
Wprowadzenie na halę montażową kolejnej partii ciągników Ursus 5014A oraz Ursus 8014A, zakończy pełen cykl dostarczania i montażu pierwszej partii traktorów wyprodukowanych w lubelskich zakładach Ursusa.

 Aktualności   Informacje prasowe  Czytaj dalej »


WYNIKI FINANSOWE GRUPY URSUS w 2014 r.10-03-2015

WYNIKI FINANSOWE GRUPY URSUS w 2014 r.

URSUS S.A. - POLSKA MARKA ROŚNIE W SIŁĘ:

REKORDOWE PRZYCHODY I ZYSKI, PERSPEKTYWA DALSZYCH WZROSTÓW
W ZWIĄZKU Z INWESTYCJAMI W KRAJU I KONTRAKTEM W ETIOPII

Aktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe  Czytaj dalej »


Dziękujemy za odwiedziny Agro-Park 201510-03-2015

Ósma edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie przeszła już do historii. Nasze stoisko podczas dwudniowego wydarzenia cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy Państwu za przybycie i zapraszamy ponownie  za rok ! 

Zapraszamy do galerii na fanpage'u http://goo.gl/EYa1npAktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe   Nowa Era  Czytaj dalej »


« [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] 10 [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] »