EUROPEJSKA JAKOŚĆ, POLSKI KAPITAŁ

Ursus Bus wygrał największy przetarg na autobusy elektryczne w Europie10-10-2017

Spółka Ursus Bus wygrała przetarg na dostawę w pełni elektrycznych autobusów niskopodłogowych dla miasta Zielona Góra. Podstawowy zakres kontraktu o wartości 96,5 mln zł brutto obejmuje dostawę 47 fabrycznie nowych autobusów miejskich o długości 12 metrów. Dostawy mają być realizowane w 2018 r.Aktualności   Inwestorskie   Nowości produktowe   Informacje prasowe   Rally Team   Sponsoring   Nowa Era  Czytaj dalej »


Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia URSUS S.A.10-08-2017

 
Ogłoszenie
o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia
URSUS S.A. z siedzibą w Lublinie
na dzień 6 września 2017 roku na godz. 12.00
w Lublinie przy ulicy Frezerów 7

Aktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe  Czytaj dalej »


URSUS C-380 Główną Nagrodą Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego10-08-2017

Poznajcie URSUSa C-380 - Główną Nagrodę Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, który już niedługo trafi do Laureata XV Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne - do gospodarstwa Państwa Beaty i Piotra Kondrackich z Górnego w woj. lubelskim. Gratulujemy wygranej i mamy pewność, że nasz Ursus przyczyni się do jeszcze bezpieczniejszej i efektywniejszej pracy na co dzień.Aktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe   Sponsoring   Nowa Era  Czytaj dalej »


URSUS na wystawie rolniczej w stolicy Zambii07-08-2017

URSUS na wystawie rolniczej w stolicy Zambii.
W dniach 2-7 sierpnia URSUS kolejny raz prezentuje swoje ciągniki i maszyny rolnicze gościom licznie przybyłym na 91. Wystawę Rolniczą i Handlową, która odbywa się w stolicy kraju, miejscowości Lusaka.Aktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe  Czytaj dalej »


URSUS nawiązał współpracę z LOTOS OIL01-08-2017

Ursus S.A. podpisał z LOTOS Oil Sp. z o.o. umowę na dostawy środków smarowych oraz usługi Serwisu Olejowego LOTOS Oil. Zawarta na pięć lat umowa przewiduje również wspólne działania marketingowe na rynku polskim i zagranicznym.

 


Aktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe  Czytaj dalej »


C-380 numerem 1. Najczęściej rejestrowany model w pierwszym półroczu 2017 r. w Polsce.20-07-2017

C-380 numerem 1. Najczęściej rejestrowany model w pierwszym półroczu 2017 r. w Polsce. Ursus SA w pierwszym półroczu 2017 r. utrzymał pozycję lidera w segmencie ciągników w mocach 80 KM, a także zwiększył wolumen sprzedaży swojego flagowego produktu do 156 sztuk, co stanowi prawie 2 proc. wzrost w stosunku do rynku w omawianym okresie.Aktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe   Nowa Era  Czytaj dalej »


URSUS S.A., Miasto Lublin oraz Politechnika Monachijska rozpoczynają prace nad budową Centrum Inteligentnego Przemysłu w Lublinie17-07-2017

Na bazie rozmów rozpoczętych przez URSUS S.A. w trakcie tegorocznej edycji Targów w Hanowerze, w Industrie Center Obernburg w Bawarii, podpisane zostało porozumienie pomiędzy URSUS S.A., Miastem Lublin oraz TUM International GmbH (spółką reprezentującą Politechnikę Monachijską).

 

Aktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe   Nowa Era  Czytaj dalej »


Platige Image i REDS dołączają do konsorcjum Polski E-BUS27-06-2017

Do konsorcjum „Polski E-BUS”, którego inicjatorem i liderem jest spółka Ursus Bus, dołączyły dwa nowe podmioty – Platige Image S.A. oraz REDS S.A. Ich celem jest współtworzenie projektu nowego, całkowicie polskiego autobusu elektrycznego następnej generacji dla transportu publicznego. W ramach konsorcjum Platige Image będzie odpowiedzialne za rozwiązania w zakresie designu, zaangażowania kompetencji kreatywnych w proces projektowy oraz storytelling, natomiast REDS S.A. za optymalizację zużycia energii i szkolenie kierowców.Aktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe  Czytaj dalej »


Prezydent Tanzanii z wizytą w zakładach URSUS w Kibaha21-06-2017

21 czerwca br.  w miejscowości Kibaha położonej nieopodal największego miasta Tanzanii - Dar Es Salaam wizytę w nowopowstających zakładach URSUS złożył Prezydent Zjednoczonej Republiki Tanzanii John Pombe Magufuli. W oficjalnej wizycie uczestniczyli również Charles Mwijage, Minister Przemysłu Tanzanii oraz Dr. Adelhelm Meru Wiceminister Przemysłu Tanzanii. Stronę polską reprezentował Pan Grzegorz Kacprzyński Chargé d'affaires Rzeczpospolitej Polskiej. Ze strony spółki Ursus delegację przyjęła Pani Dr. Monika Kośko, Wiceprezes Ursus SA. Aktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe  Czytaj dalej »


URSUS – Polski Przedsiębiorca Roku 2016.20-06-2017

20 czerwca na Gali Gazety Polskiej Codziennie, Ursus S.A. został nagrodzony tytułem Polskiego Przedsiębiorcy Roku 2016. Konkurs ma za zadanie wyłonić najlepszych polskich przedsiębiorców, pokazać firmy i ludzi najbardziej pomysłowych i innowacyjnych, nagrodzić filantropów, pochwalić się eksporterami produktów z etykietą „Made in Poland”, wskazać tych małych i średnich z potencjałem na awans do grona wielkich.Aktualności   Inwestorskie   Informacje prasowe  Czytaj dalej »


1 [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] »