EUROPEJSKA JAKOŚĆ, POLSKI KAPITAŁ

URSUS FARMING SIMULATOR JUŻ 17 MAJA 20132013-04-29

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się produkcja komputerowych URSUSÓW! Pierwsze modele na wirtualne pola wyjadą już 17 maja 2013r.! Najnowsza produkcja GIANT Software – URSUS Farming Simulator to dodatek do kultowej gry Farming Simulator 2013, absolutnego króla rolniczych symulacji na świecie. Owocem unikatowej współpracy między CDP.pl i URSUS jest gra komputerowa, dzięki której gracze otrzymają możliwość wzbogacenia swoich wirtualnych parków maszynowych o doskonale znane i niezwykle popularne w kraju traktory legendarnej polskiej marki.

Oprócz kultowych ciągników Ursus C- 330 i Ursus C- 45, w grze znajdą się najnowocześniejsze modele produkowane w lublińskiej fabryce Ursusa, m. in.:

- Ursus 15014 - przykład bezkompromisowego podejścia do standardów maszyn rolniczych
i parametrów pracy  ciągników o dużej mocy. Dla tego modelu  żadna gleba nie jest zbyt twarda, żadne wzgórze nie jest zbyt strome i żadne narzędzie nie jest zbyt szerokie!

- Ursus 8014H – Cechą charakterystyczną ciągników serii „H” jest bogate wyposażenie standardowe za przystępną cenę. Wszechstronne zastosowanie niezależnie od rodzaju zadania sprawia, że ciągnik może być użytkowany cały rok. Ergonomiczna kabina, sprawdzona przekładnia i ekonomiczny silnik gwarantują, że codzienna praca będzie łatwa, bezpieczna i efektywna.

Do sklepów trafią trzy wersje Ursus Farming Simulator 2013, każda z nich zawierać będzie

ekskluzywny booklet, w którym wspólnie z firmą URSUS przygotowaliśmy wiele unikatowych i oryginalnych materiałów o historii tej zasłużonej dla Polski marki.

- Dodatek Ursus - dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry Farming Simulator 2013

- Edycja Ursus - zawierająca pełną wersję gry Farming Simulator 2013 oraz dodatek Ursus

- Zestaw kolekcjonerski Ursus Farming Simulator - w skład, którego oprócz pełnej wersji gry
i dodatku Ursus wejdą kolekcjonerskie gadżety: plakat, smycz, brelok oraz koszulka
z kultowym Ursusem C-330.

Najnowsza odsłona gry jest znacznie bardziej rozbudowana w stosunku do swoich poprzedniczek i po brzegi wypełniona nową zawartością, dzięki której gracze będą mogli sprawdzić się w roli nowoczesnego farmera i zbudować swoją rolniczą fortunę. Ze względów na dbałość o autentyczność rozgrywki i podążając za prośbami fanów marki nawet odgłosy silników maszyn URSUS’a zostały nagrane w naszym kraju w fabryce producenta!

Nadchodzi czas żniw, czas dla prawdziwych mechanizatorów rolnictwa!  – już dzisiaj można złożyć zamówienia przedpremierowe na cyfrową wersję gry w serwisie CDP.pl.

« Powrót