EUROPEJSKA JAKOŚĆ, POLSKI KAPITAŁ

Powrót legendy2014-10-06

W pełni doceniając dotychczasowy wkład Ursusa w rozwój i mechanizację polskiej wsi, a także wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom współczesnych rolników, spółka Ursus postanowiła rozszerzyć ofertę produktową swoich ciągników, i uwzględnić w niej moce wyczekiwane przez klientów. Robiąc ukłon w stronę trwającej ponad 120 lat tradycji polskiego Ursusa postanowiliśmy powrócić do kultowych nazw wcześniej produkowanych modeli ciągników, tj. C-330 oraz C-360. Nazwy nowych ciągników nawiązują do historii spółki, a ich jakość spełnia wszystkie współczesne kryteria i oczekiwania.

Nowościami są ciągnik 110 konny oznaczony symbolem  U-3110S oraz ciągnik 75 konny o symbolu C-380. Tylko perfekcyjna jakość wykonania oraz szeroka gama naszych produktów będących w ciągłej sprzedaży, będą w stanie zagwarantować pełną realizację strategii zakładającej szybkie wejście do pierwszej trójki  najlepiej sprzedających się ciągników w Polsce.

W zakresie poszerzania oferty nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i cały czas pracujemy nad nowymi ciągnikami.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności z jaką wiąże się powrót do ww. nazw i tak bezpośrednie nawiązanie do chlubnej historii. Nowa rodzina ciągników oznaczona symbolem „C” i „U”  na pewno nie zawiedzie oczekiwań rolników, gdyż maszyny te zostały dokładnie przetestowane w warunkach polowych, a jakość podzespołów gwarantują  renomowane firmy europejskie takie jak angielski PERKINS, niemiecki ZF czy włoskie CARRARO. Projektując nowe wyroby bardzo uważnie wsłuchiwaliśmy się w głosy użytkowników i dokładaliśmy wszelkich starań, aby wszelkie sugestie znalazły odzwierciedlenie w finalnych produktach.

« Powrót